Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
17:30
Roslev IK
Stoholm IF
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Roslev IK
MorsØ FC
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 164
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Roslev IK
FS Midtthy
U14 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Roslev IK
Højslev Station IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Roslev IK (2)
Oddense-Otting UGF
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Roslev IK
Vridsted IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Roslev IK
Skive IK (E)
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Roslev IK
Skive Seminarium Boldklub
Oldboys 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Roslev/Sallingsund (S1/259)
MorsØ FC (JS/254)
HHT
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Roslev/Sallingsund
Farsø/Ullits IK
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 259
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Roslev IK
Sydmors IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 118
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Roslev IK
Holstebro B
U10 Drenge B2 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Roslev IK
Sydmors/Nordvestmors
U14 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Roslev IK
Thisted FC (1)
U8 Drenge B1 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Roslev IK
Sjørring/Koldby/Hørdum (1)
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 164
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Roslev IK
Viborg FF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 634
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Roslev IK (1)
Roslev IK (2)
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Roslev IK
Oversidder
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
MorsØ FC/Roslev IK
Skive IK
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Roslev IK
Højslev K IF, disp
Oldboys 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Roslev/Sallingsund
MorsØ FC (U16)
U15 Piger C (09) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Roslev IK
Sjørring B
U8 Drenge B1 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Roslev IK (2)
MorsØ FC
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Roslev/Sallingsund
Stoholm IF
U15 Piger C (09) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
Roslev IK
Mønsted IF
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Roslev IK
Viborg Sdrm. IK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 634
|